Libra Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ABETARE ELEKTRONIKE

 • Aldin
 • Lek
13 +6 5.075

Lek

Mihal Grameno |OXHAKU|

 • Bfedi
 • qeri
1 ±0 3.293

qeri

Kim Mehmeti |PREJ KALIT TË BARDHË DERI TE RRUGAÇËRIA PARTIAKE|

 • Bfedi
 • qeri
1 ±0 1.945

qeri

Kosova bëhet me hartë turistike

5 +1 2.720

Skendo8

Libri_tivari_1945

4 1.640

Skendo8

Libra shqip | RRËFIME TRONDITËSE,Femrat e Dhunuar gjate luftes se Kosoves | Luljeta Selimi |

1 ±0 2.011

Skendo8

UDHËT E YJEVE - Labit Murtishi (ROMAN)

 • lonii84
 • teki
4 2.374

teki

| Libri Shqip | Fjal dhe Gure

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 778

| Libri Shqip | Ismail Kadare Gjakftohtesia

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 785

| Libri Shqip | I cmendur rreth shtpise

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 745

Kanuni I Lek Dukagjinit

 • Bfedi
 • BFEDI
3 ±0 1.583

BFEDI

ANEKDOTA POPULLORE DHE SATIRA AUTORIALE II - Mehmet Bislimi

1 1.598

fati_TG

Mitrush Kuteli-Tregime Te Vjetra Shqiptare

2 1.766

arushi

1001 nete

1 1.521

arushi

Fjale Te Urta

18 1.795

shoq

Muharrem Blakaj |MISIONI SEKRET|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 770

Ibrahim Kelmendi |ATENTATET|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 813

Begzad Baliu |MBI AUTORËSINË E BIBLIOGRAFISË SË SKËNDERBEUT|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.077

Ukshin Hoti |FILOZOFIA POLITIKE E ÇËSHTJES SHQIPTARE|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.095

Dëshmorët E Ushtrisë Çlirimtare Të Kosovës

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.102
 • Statistik

  175 Themen - 1.081 Beiträge (0,3 Beiträge pro Tag)