Letërsia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

:::Cila eshte gjuha me e bukur ne bote..!?!:::

0 17

"Alfabetare e gjuhësë shqip", 1879

7 55

.:Zeshkanja:.

“Njëmijë e një net”, botim i plotë në shqip

0 27

***Letërsia Shqiptare***

0 39

200 mijë euro për kompletin e veprave të akademik Rexhep Qosjes

1 52

Ximi_ch

Aleksandër Stavre Drenova-Asdreni-1872 - 1947

0 14

Ali Podrimja--1942

0 26

Andon Zako Çajupi---1866 - 1930

0 38

Anton Pashku--1937 - 1995

0 15

Arabizimi i gazetarise shqiptare

0 28

Armiqtë E Gjuhës Shqipe Dhe Triunfi I Saj

9 49

.:Zeshkanja:.

Azem Shkreli---1938 - 1997

0 15

Bagëti e Bujqësi – Naim Frashëri

9 101

Ximi_ch

Besa e Kostandinit

1 888

L.FoX

Beteja e Kosovës, 1389, në sytë e një italiane

0 24

Bija e Hënës dhe e Diellit

1 878

Moxxi

Botime te reja:

0 20

Botohet pas 20 vjetësh Atlasi dialektologjik i shqipes

0 25

Ç-ja dhe Q-ja shqipe

0 25

Cikel Poetik

15 1.865

shaban cakolli

  • Benutzer online 59

    59 Besucher

  • Statistik

    166 Themen - 1.108 Beiträge (0,32 Beiträge pro Tag)