Letërsia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

GJUHA SHQIPE ----Pjesëzat---PASHQA_SWE

0 18

Naum Veqilharxhi JETA

0 18

GJUHA SHQIPE ----Shenjat e Pikësimit---PASHQA_SWE

0 20

Sami Frashëri--JETA DHE VEPRAT

0 20

Ndre Mjeda ---1866 - 1937

0 20

Filip Shiroka ---1859 - 1935

0 20

Jakov Xoxa---1923 - 1979

0 20

Jakov Xoxa

0 20

Letërsia e Rilindjes

0 20

GJUHA SHQIPE ----Lidhëza---PASHA_SWE

0 21

Jeronim De Rada---1814 - 1903

0 21

Azem Shkreli---1938 - 1997

0 21

Shkurtimet

0 21

Mënyrat e Foljeve

0 21

Gavril Dara (i Riu)--1827 - 1885

0 22

Luigj Gurakuqi --1879 - 1925

0 22

Risto Siliqi ---1859 - 1935

0 22

Anton Pashku--1937 - 1995

0 22

Thënie për gjuhën(NË PËRGJITHSIN E TE GJITHA GJUHËVE)

0 22

Dëshmitë e para për gjuhën shqipe

0 22
  • Statistik

    166 Themen - 1.108 Beiträge (0,29 Beiträge pro Tag)