Letërsia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folklori

0 31

Letërsia e Rilindjes

0 23

Naum Veqilharxhi

0 30

Ndre Mjeda

0 28

Shkurtime

0 28

Q apo Ç, Gj apo Xh

0 389

Përdorimi i Se apo Te, Iu apo Ju

0 373

Përdorimi i ë-së

0 383

Tregim Per Femije

0 +1 45

Poezi per femije

69 +1 712

.:Zeshkanja:.

FATOS ARAPI, poeti elitar shqiptar

3 64

.:Zeshkanja:.

Jakov Xoxa

0 23

Fjalë të urta Popullore

54 417

Daja_swe™

Studimet për gjuhën shqipe

5 63

Daja_swe™

Veçori tipologjike të shqipes së sotme standarde

0 28

Poetët e Zemrës

52 3.327

.:Zeshkanja:.

Letërsia shqiptare - Pasqyra e temave të shkrimtarëve shqiptarë

447 +1 41.537

.:Zeshkanja:.

Vlerat E Mëdha Kulturore Dhe Gjuhësore Të Popullit Të Shprehuna Ndër Normat Kanunore

5 46

.:Zeshkanja:.

Kërkime rreth terminologjisë biblike në përqasje me leksikun e autorëve të vjetër të Veriut

3 39

.:Zeshkanja:.

Pasuria gjuhësore në "Kanunin e Lekë Dugagjinit"

1 57

.:Zeshkanja:.

  • Statistik

    166 Themen - 1.108 Beiträge (0,29 Beiträge pro Tag)