Letërsia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

"Alfabetare e gjuhësë shqip", 1879

7 77

.:Zeshkanja:.

Studiues të gjuhës shqipe

4 +1 49

.:Zeshkanja:.

Zbulohet në Arkivat e Vatikanit një dokument në gjuhën shqipe i vitit 1210

0 35

Armiqtë E Gjuhës Shqipe Dhe Triunfi I Saj

9 66

.:Zeshkanja:.

Lindja mes dy librave- Veton SURROI

3 48

.:Zeshkanja:.

Urtësia e plakut(tregim shumë i bukur)

0 225

Ilirishtja dhe Shqipja (Gjuhet)

4 63

Samki_Swe

Zbulohet testamenti i Midhat Frashërit

4 864

Samki_Swe

Emri

0 35

Mbiemri

0 25

Pikësimi

0 381

Folja

2 43

.:Zeshkanja:.

Ndajfolja

0 25

Thënie për gjuhën

0 377

Thënie Poullore

72 +1 11.644

.:Zeshkanja:.

Fjalor Latinisht-Shqip

3 79

.:Zeshkanja:.

E folmja e arbëreshëve

1 66

.:Zeshkanja:.

Bagëti e Bujqësi – Naim Frashëri

9 127

Ximi_ch

Teoria e letersise – Funksioni estetik

11 3.133

Daja_swe™

Vepra Letrare

0 +1 40
  • Statistik

    166 Themen - 1.108 Beiträge (0,29 Beiträge pro Tag)