Letërsia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Dialektet e gjuhës shqipe

0 43

Botime te reja:

0 33

Gjyshja ime !

0 39

Gjuha Shqipe

33 +1 396

.:Zeshkanja:.

Beteja e Kosovës, 1389, në sytë e një italiane

0 42

Lexoje Sotë,se Nesër Do Jetë Vonë

0 64

Tregimi Për Tregimet

0 29

Pas 101 vjetësh vjen trashëgimia e plotë e Konicës

0 29

Maskarallëku estetik

0 34

Tregim i bukur

0 32

Flladi i Demaçit tash po e flladit Gashin

0 27

“Njëmijë e një net”, botim i plotë në shqip

0 39

200 mijë euro për kompletin e veprave të akademik Rexhep Qosjes

1 81

Ximi_ch

Gjergj Fishta

0 31

Ç-ja dhe Q-ja shqipe

0 42

Libri “Masakra e Suharekës”, një dëshmi e sakrificës për liri

0 419

Arabizimi i gazetarise shqiptare

0 40

Flet Ismail Qemali përmes “Kujtimeve” të tija

1 53

AgronBossi

Prishtina në dhjetor - shkruan Ismail Kadare

2 53

AgronBossi

Ismail Kadare: Si U Bëra Shkrimtar

5 62

.:Zeshk@nj@:.

  • Statistik

    166 Themen - 1.108 Beiträge (0,28 Beiträge pro Tag)