Letërsia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Letersia e Pavaresis

0 32

Botohet pas 20 vjetësh Atlasi dialektologjik i shqipes

0 37

Eseja dhe llojet e saj

0 33

Studime për gjuhën shqipe

1 36

Daja_swe™

Shqipja standarte

0 28

Përdorimi i ë-së

0 31

Ismail KADARE

0 30

Gjuha shqipe

0 28

Ismail Kadare - Gjenerali i ushtrise se vdekur (fragment)

6 609

.:Zeshkanja:.

Gramatika e Gjuhes Shqipe

23 158

.:Zeshkanja:.

Kohët e Foljeve

0 26

Mënyrat e Foljeve

0 24

Vetat dhe Numrat e Foljeve

0 28

Kadare nderohet me çmimin "Princi i Asturias për Letërsinë"

0 26

Gjergj Fishta Lahuta Malesis

22 312

.:Zeshkanja:.

Pse letërsia shqipe nuk ka vlera europiane?

2 34

.:Zeshkanja:.

Thenie Per Gjuhen

0 30

Fjalë të urta

7 65

Kaltrina 95

Fjalë Dhe Shprehje Arbërore Që Mungojne Në Shqipen E Sotme

12 141

.:Zeshkanja:.

HAFIZ ABDULLAH ZËMBLAKU,MISIONAR DHE MËSUES I SHQUAR

2 59

SCORPION_CH

  • Statistik

    166 Themen - 1.108 Beiträge (0,28 Beiträge pro Tag)