Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.511

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.479

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 6.296

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.270

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 651

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.290

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 643

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.307

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.324

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.414

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 2.825

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.285

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.292

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.273

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 802

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 695

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 1.827

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.363

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.247

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.309

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,56 Beiträge pro Tag)