Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 3.317

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.814

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 12.186

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.926

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 1.019

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 2.125

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 1.213

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 2.157

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 2.511

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 2.945

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 5.809

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 2.447

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 2.237

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 2.221

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.595

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 1.188

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 3.550

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 2.579

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 2.129

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.233

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,44 Beiträge pro Tag)