Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.891

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.794

shqiprim_10

“Kosovari nga Vlora” prefekt ne Mitrovicë- AGO AGAJ

4 62

AgronBossi

“Patkoi” – projekti serb për dëbimin kolektiv të shqiptarëve pjesa 1

4 81

lonii84

» “Humbja e dosjeve të UDB-së në Shqipëri, një skandal i rëndë”<

0 19

» Aludimet raciste të Carl Bildtit!

0 19

» Çështja e Kosovës u sajua si çështje e veçantë me pushtimin serb të trojeve etnike shqiptare, thotë akademik Stavileci

0 16

» KU MBETEN IDEALET?LEXO SHUM KREIZI!!>>

0 25

» MË SHUMË MË PËLQEN TË DËGJOJ “ENVER HOXHA TUNGJAT JETA ...” SE SA “KOSOVO JE SERBIA...”

0 32

» Përderisa të mos zgjidhet çështja koloniale shqiptare, Ballkani do të jetojë nën ethe lufte

0 19

» SHQIPËRIA DHE SHQIPTARËT TË LIROHEN NGA KOLONIALIZMI SHEKULLOR SLLAV NË BALLKAN

0 17

» Shqipëria duhet ta thotë fjalën e saj për Kosovën!

0 16

» SHQIPTARË, T’I SHOHIM BASHKËRISHT VEPRIMET “DIKTATORIT” ENVER HOXHA!

0 19

» Trojet shqiptare, një fidanishte njerëzore në shërbim ndërkombëtar

0 14

» VËLLAMËRITË E MARTESAT FORCONIN KOMPAKTËSINË ÇAME

0 24

***Azem Bejte Galica***

0 48

***Bajram Curri***

0 42

***Gjergj Kastrioti - Skenderbeu***

3 72

InCreDibLe

***Historia e Shqiperise***

1 58

InCreDibLe

***Isa Boletini***

0 38
  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,49 Beiträge pro Tag)