Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.729

shqiprim_10

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.790

illyrian

Mithat Frasheri

0 6

Kosova

0 7

Kryengritja në malësinë e Mbishkodrës (1911)

1 7

Daja_swe™

Kontributi i gruas shqiptare ndër shekuj

0 7

Europa ti shpetojem shqiptaret nga xhonturqite

0 7

Si u grabiten dhe denuan te medhenjte e eamerise nga shovinistet grek

0 7

Zbulohet testamenti i Midhat Frasherit

0 7

Projekti i Sami Frasherit per zhvillimin e Shqiperis

0 7

Traktati i Shen Stefanit

1 7

Daja_swe™

Një Shtet Në Shekull - Kosova!

0 7

Vetëvendosja Komitët

0 7

Hasan Prishtina

0 8

28 Nentori / Gjergj Kastrioti-Ismail Qemali

0 8

Haxhi Ymer Prizreni

0 8

Plani franko-britanik: eShqiperia te ndahet me pelqimin e shqiptareve

0 8

Dy samitet vendimtare per shqiptar

1 8

Daja_swe™

Abdyl Frasheri udheheqesi i Lidhjes Shqiptare te Prizrenit

0 8

Deklarata e Pavarsise se Kosoves

1 8

Daja_swe™

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,52 Beiträge pro Tag)