Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.661

shqiprim_10

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.692

illyrian

Enver Hoxha për Abaz Kupin.

0 6

ASAMBLEJA KOMBËTARE SHQIPTARE

0 6

ÇËSHTJA E VERIUT TË KOSOVËS ZGJIDHET NË PRESHEVË

0 6

KTHIMI I MID'HAT FRASHERIT--by pasha_swe

0 6

NAIM BE FRASHERI --PËR SHQIPERIN-SHKRIME

0 6

SHQIP KUVENDOJMË, A PO ÇORBË TRAZOJMË?

0 6

KËNDONJËSIT'

0 6

FATKEQËSI DHE MËSIM'-Mid'hal Frashëri

0 6

SHPRESA DHE PUNA

0 6

E VERTETA MBI NGJARJETE SHQIPËRISË NË VITIN 1914

0 6

RILINDJA SHQIPËTARE'

0 6

ANEKS I MEMORIES PER PRESIDENTIN WILSON-PËR SHQIPERIN

0 6

Marin Barleti---BY PASHA_SWE

0 6

PJETER BUDI---PASHA_SWE

0 6

FRANG BARDHI--PASHA_SWE

0 6

ARISTOTELI-JETA DHE VEPRA

0 6

K R E U >>> III>>>FUNDI I SUNDIMEVE TË HUAJA -FORMACIONET SHTETËRORE SHQIPTARE -NË SHEK. XIV - FILLIMI I SHEK. XV

0 6

K R E U >>> IV<<< SHOQËRIA SHQIPTARE DHE KULTURA NË MESJETË

0 6
  • Benutzer online 4

    4 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,55 Beiträge pro Tag)