Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.768

shqiprim_10

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.858

illyrian

Mithat Frasheri

0 7

Kosova

0 8

Kontributi i gruas shqiptare ndër shekuj

0 8

Europa ti shpetojem shqiptaret nga xhonturqite

0 8

Si u grabiten dhe denuan te medhenjte e eamerise nga shovinistet grek

0 8

Zbulohet testamenti i Midhat Frasherit

0 8

Projekti i Sami Frasherit per zhvillimin e Shqiperis

0 8

Traktati i Shen Stefanit

1 8

Daja_swe™

Një Shtet Në Shekull - Kosova!

0 8

Hasan Prishtina

0 9

Shote Galica

0 9

Hasan Prishtina

0 9

Toskë? Gegë? Asht mir me ken shqyptar

1 9

.:Zeshkanja:.

Deklarata e Pavarësisë së Kosovës

0 9

Ukshin Hoti - Hero i Harruar

0 +1 9

28 Nentori / Gjergj Kastrioti-Ismail Qemali

0 9

Jeta dhe krijimtaria e poetit Naim Frasheri.

0 9

Haxhi Ymer Prizreni

0 9
  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,5 Beiträge pro Tag)