Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Prizreni, qyteti i lidhjes dhe i ndarjes së historisë së shqiptarëve

5 63

arbenstutgarti

Edi Rama simboli i shpresës se ndryshimeve te mëdha

2 +1 97

illyrian

Ramë Bllaca

1 +1 157

Berat_i

Mr. Ukshin Hoti

1 +1 61

Ximi_ch

Foto Presidentja e Kosoves

15 +1 127

Moxxi

Foto UÇK

  • Moxxi
  • Moxxi
31 +1 247

Moxxi

Procesi gjyqësor kundër 19 anëtarëve të KQ të NDSH, më 1947 në Shkup dhe një letër e Llazar Kolishevskit

2 53

Bσѕѕι™

Prenk Pervizi-Gjenerali

0 46

Studime antropologjike mbi shqiptarët

1 +1 52

Bσѕѕι™

Misteret e 28 Nentorit 1912 - ( Pjesa 1 )

1 101

rrisku66

Misteret e 28 Nentorit 1912 - ( Pjesa 6 )

0 26

Misteret e 28 Nentorit 1912 - ( Pjesa 5 )

0 47

Misteret e 28 Nentorit 1912 - ( Pjesa 4 )

0 +1 27

Misteret e 28 Nentorit 1912 - ( Pjesa 3 )

0 25

Misteret e 28 Nentorit 1912 - ( Pjesa 2 )

0 44

Gjurmet e lashte te KOSOVES

0 31

Demonstratat e vitit 1981 në observimet e organeve më të larta të LKJ

3 78

Bσѕѕι™

Dromca nga eksodi biblik modern i shqiptarëve-prill 1999

4 88

Bσѕѕι™

Shkenca shqiptare e Kosovës dhe politikanët e sotëm

2 64

Bσѕѕι™

Përvjetori i 60-të i masakrës komuniste ndaj intelektualëve shqiptarë në Tiranë

2 64

Bσѕѕι™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,49 Beiträge pro Tag)