Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Mesnata e ftohtë e një pushkatimi barbar, 60 vjet më parë

2 68

Bσѕѕι™

Një dokument serb që falsifikon aspiratat shqiptare për bashkim kombëtar

3 59

Bσѕѕι™

Gorreja, një vendbanim i lashtë i Bregut të Matit-Kurbinit

3 107

Bσѕѕι™

Rrëfime trishtuese nga kazamatet e diktaturës enveriste

15 −1 175

Bσѕѕι™

Ja kush jane personalitetet qe prehen jashte atdheut

5 69

.:zєѕнкαηנα:.

Pushkatimi i hasjanëve që kishin bashkëpunuar me desantët që zbarkuan nga Kompania 4000

1 56

Bossi™

Përpjekjet Për Rimëkëmbjen E Shtetit Shqiptar. Rëndësia E Epokës Së Gjergj Kastriotit - Skënderbeut (1468 - 1506)

30 162

Daja_swe™

Shqipëria Përballë Pushtimit Osman (1385 - 1443)

28 237

Daja_swe™

Shqipëria Gjatë Shekujve Të Mesjetës (Shek. V - Xiv)

39 198

Daja_swe™

Dëshmorët e Koshares legjendare

11 ±0 652

.:Zeshkanja:.

Në 90-vetorin e masakrave serbe në Llap dhe Gallap

8 97

Bossi™

Një letër nga Korça e vitit 1938 për nobelistin Andre Gide

1 67

Bossi™

“Patkoi” – projekti serb për dëbimin kolektiv të shqiptarëve pjesa 1

4 75

lonii84

Arqipeshkvi Mjeda në dokumentet malazeze të vitit 1913

2 66

Bossi™

Pozita e shqiptarëve në RS të Maqedonisë 1986-1988

4 66

Bossi™

Kosova

1 80

RobertDeNiro

Roli historik i Kongresi të Manastirit për njësimin e alfabetit të gjuhës shqipe

0 25

DOSJA "KOBRA" - MATERIALE SEKRETE PËR VEPRIMTARINË AGJENTURORE SERBE(UDB-së)NË ZVICËR

0 78

Këngëtari Që Hyri Në Këngë Si Hero

6 94

.:Zeshkanja:.

Akti historik dhe heroik qe kreu avni rrustemi

4 53

kosovar86

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,49 Beiträge pro Tag)