Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

RILINDJA KOMBËTARE SHQIPTARE DHE

0 18

Gallucci leaving Mitrovica --LEXONE DIQKA PËRGALLUCCIN !!!

0 16

DIQKA NGA LITERATURA SHQIPTARE E SHUM SHKRIMTARËVE NE GJUHEN ANGLEZE[Albanian literature]

0 18

Kosova dhe Enver Hoxha--SI NDODHI KJO?--PASHA_SWE

0 16

Asnje leter deri me sot e asnje fakt nuk ekziston qe Hoxha shiti qofte edhe nje interes minimal te Shqiperise tek Jugosllavet.

0 19

PUSHTIMI GJERMAN I SHQIPERISE

0 18

Enver Hoxha për Abaz Kupin.

0 14

Deklarata e KANÇ për të drejtat e qytetarëve. 23 Tetor 1944

0 17

>>> LEGJENDAT - TRE ADEMA QË I KA SHQIPËRIA -KOSOVA<<<<

0 31

» “Humbja e dosjeve të UDB-së në Shqipëri, një skandal i rëndë”<

0 20

ASAMBLEJA KOMBËTARE SHQIPTARE

0 15

» SHQIPTARË, T’I SHOHIM BASHKËRISHT VEPRIMET “DIKTATORIT” ENVER HOXHA!

0 23

» Trojet shqiptare, një fidanishte njerëzore në shërbim ndërkombëtar

0 18

» Çështja e Kosovës u sajua si çështje e veçantë me pushtimin serb të trojeve etnike shqiptare, thotë akademik Stavileci

0 16

ÇËSHTJA E VERIUT TË KOSOVËS ZGJIDHET NË PRESHEVË

0 16

» Përderisa të mos zgjidhet çështja koloniale shqiptare, Ballkani do të jetojë nën ethe lufte

0 22

» Aludimet raciste të Carl Bildtit!

0 22

» Shqipëria duhet ta thotë fjalën e saj për Kosovën!

0 16

» SHQIPËRIA DHE SHQIPTARËT TË LIROHEN NGA KOLONIALIZMI SHEKULLOR SLLAV NË BALLKAN

0 21

» VËLLAMËRITË E MARTESAT FORCONIN KOMPAKTËSINË ÇAME

0 24
  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,49 Beiträge pro Tag)