Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Ismail Qemali

0 11

Tradita historike

0 11

Kjo është tragjedia e Çamerise

1 11

.:Zeshkanja:.

Tahir Sinani

0 11

Ismail Qemali

0 11

Ngritja e flamurit kombetar ne Vlore nga Ismail (Bej) Qemali me 28 Nentor 1912

0 12

Rilindja Kombetare---Rilindja Kombëtare – një epokë e re historike--VAZHDIM I MEPARSHEM

0 12

Turizmi ne Shqiperi/PASHA_SWE/

0 12

Kosova dhe Enver Hoxha--SI NDODHI KJO?--PASHA_SWE

0 12

Abdyl Frashëri: Dhe rreziku islamik në Lidhjen e Prizrenit

0 12

TË SHPRESOJMË VETËM NGA VEHTJA JONË'

0 12

CILI KA QENE ESAT PASHA

0 12

Gjergj FISHTA-BIOGRAPHY-NE GJUHEN ANGLEZE

0 12

GJON BUZUKU --PASHA_SWE

0 12

Nezim Frakulla (ose Nezim Berati) 1760-!

0 12

Sulejman Naibi --1772!---PASHA_SWE

0 12

K R E U >> VI <<< MBRETËRIA E DARDANISË

0 12

K R E U >>> VII <<<QËNDRESA E ILIRËVE KUNDËR PUSHTUESVE ROMAKË.

0 12

K R E U >>>VIII <<< ILIRIA NË PERIUDHËN E ZGJERIMIT DHE TË RËNIES-SË PERANDORISË ROMAKE.

0 12

K R E U >>> I <<<SHQIPËRIA GJATË SHEKUJVE TË MESJETËS-(SHEK. V - XIV) SHQIPËRIA NË PERANDORINË BIZANTINE-(SHEK. V - X)

0 12
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,49 Beiträge pro Tag)