Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Figurat e shquara të popullit shqipëtar

0 30

Historia e Kosovës sipas Oliver Jens Schmitt

16 115

rrisku66

Brahim Uka - bardi i Podgurit

5 148

Ximi_ch

Bashkimi Kombëtar I Detyrueshem

8 101

Ximi_ch

Bekim Berisha "Abeja"-hero dhe dëshmor i kombit

0 42

Fishta Meditans

25 −1 249

.:Zeshkanja:.

Pa Fishtën historia e letrave shqipe do të ishte e mangët

2 39

.:Zeshkanja:.

At Gjergj Fishta, Nder i Kombit

6 −1 66

.:Zeshkanja:.

Jeta Dhe Vepra E Fahri Fazliut

1 32

.:Zeshkanja:.

Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu.

19 162

.:Zeshkanja:.

Zahir Q. Pajaziti

0 28

Me autoblindë e sillnin familjen time të më vizitojë

3 115

.:Zeshkanja:.

E kam ditur se UNMIK-u do të më arrestojë

2 36

.:Zeshkanja:.

Në shtëpinë e Sabit Gecit një vit e gjysmë qëndroi Sylejman Selimi

2 +1 47

.:Zeshkanja:.

Unë Sabit Geci e theva urdhrin

2 +1 94

.:Zeshkanja:.

Hashim Thaçi dha urdhër të më dërgonin në Malishevë

2 48

.:Zeshkanja:.

Sabit Geci

16 257

.:Zeshkanja:.

Beteja Nën Udhëheqjen E Komandantiti Adem Jashari Në Rezallë Të Re

0 43

Kush ishin bashkëluftetarët E KOMANDANTIT LEGJENDAR?

1 46

.:Zeshkanja:.

Ndarjet administrative

5 51

.:Zeshkanja:.

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,49 Beiträge pro Tag)