Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Demografia

0 25

Ekonomia e Kosovës

0 30

Mbrojtja

0 20

Marrëdhëniet e jashtme

0 19

Institucionet ndërkombëtare

0 21

Sistemi i drejtësisë

0 20

Qeverisja

0 25

Çlirimi, administrimi ndërkombëtar dhe pavarësimi

0 19

Lufta Çlirimtare dhe ndërhyrja veriatlantike

0 41

Shpallja e republikës dhe qëndresa paqësore

0 23

Regjimi komunist dhe pushtimi serb

0 19

Pavarësia e Shqipërisë dhe kolonizimi jugosllav

0 17

Lëvizja kombëtare shqiptare

0 22

Nga Mbretëria Dardane deri në dyndjet e popujve

1 33

.:Zeshkanja:.

Rrustë Kabashi në kryengritjen antiosmane 1884-1885

2 243

Bossi™

Si u vra Isa Boletini

2 54

.:Zeshkanja:.

Isa Boletini

1 34

.:Zeshkanja:.

Sanxhaku i Nishit

0 31

E kujt ishte Kosova para 120 vitesh

2 55

.:Zeshkanja:.

Si e harroi Enveri Kosovën

8 51

.:Zeshkanja:.

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,5 Beiträge pro Tag)