Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Prishtina-Historia e saj

0 +1 34

Masakra e Tivarit, si u vranë 8 mijë shqiptarë

12 2.646

rrisku66

100-vjetori i Nënë Terezës, mrekullisë shqiptare, shenjtores botërore

0 +1 26

Prejardhja e emrit KOSOVE

32 348

Remi.S

Seanca e GJND-së për ligjshmërinë e Pavarësisë së Kosovës

0 +1 52

Si u mbyten dhe keqtrajtuan atdhetarët opojarë nga regjimi serbo-çetnik

5 111

Bossi-Drenicaku™

Vlorë: Një dokument që evokon praktikën bankare në qeverinë e Ismail Qemalit

0 30

Kongresi I Berlinit Që Copëtoi Shqipërinë

0 38

Kosova S‘Ka Qenë Kurrë Tokë Serbe

0 40

Edhe Një Këngë E Fuqishme Atdhedashurie .

0 57

E vërteta objektive për Kosovën shqiptare si vazhdimësi e Dardanisë së lashtë ilire

18 254

.:Bossi:.

Sllavët E Jugut Shtetin E Tyre E Krijuan Në Trojet Ilire.

5 85

PASHA_SWE™

Shfletimi i historisë - Xhemajl (Muharrem) Abazi

1 52

.:Bossi:.

Nuk Jemi Popull Krahinash As Fisesh, Por Nje Komb: Shqiptar

0 36

Raporti Zyrtar, Ja masakrat serbe të 1913 në Dibër .

2 63

PASHA_SWE™

Deri Ne Shekullin Xix , Ne Greqi Flitej Shqip

5 96

PASHA_SWE™

Dëshmitë E Antikitetit Dardan Flasin Vetë /Në Kamjan U Gjetën Dëshmitë E Periudhës Anitike

0 39

Shqiperia etnike qe ne 1600-en ( Zbulohen 11 dokumenta ne Vatikan )

2 68

PASHA_SWE™

Kolonizimi me sllavë i Dushkajës

6 567

.:Bossi:.

Monumentet në zhdukje

0 41
  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,49 Beiträge pro Tag)