Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 2.639

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.306

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 10.171

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.774

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 936

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.925

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 968

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.860

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.998

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 2.233

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 4.596

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.817

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.830

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.766

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.312

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 985

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.878

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 2.038

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.757

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.009

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)