Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.891

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.795

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.429

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.511

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 792

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.558

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 786

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.565

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.624

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.728

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.501

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.528

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.525

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.515

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.097

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 834

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.387

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.634

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.477

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.600

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,49 Beiträge pro Tag)