Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 3.356

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.838

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 12.242

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.929

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 1.020

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 2.128

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 1.225

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 2.163

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 2.532

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 2.964

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 5.859

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 2.477

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 2.249

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 2.239

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.602

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 1.194

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 3.580

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 2.594

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 2.142

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.234

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 4

    4 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,44 Beiträge pro Tag)