Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 2.245

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.933

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 9.027

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.574

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 828

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.693

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 842

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.640

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.732

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.874

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.856

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.595

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.590

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.579

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.161

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 873

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.543

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.745

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.539

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.700

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,47 Beiträge pro Tag)