Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 781

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 755

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 3.581

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 567

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 294

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 576

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 287

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 597

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 609

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 687

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 1.386

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 574

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 585

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 566

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 415

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 332

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 1.075

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 655

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 544

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 605

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,57 Beiträge pro Tag)