Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.842

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.752

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.280

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.493

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 780

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.532

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 775

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.542

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.596

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.691

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.419

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.511

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.515

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.502

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.077

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 823

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.355

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.607

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.462

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.571

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,5 Beiträge pro Tag)