Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 829

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 803

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 3.756

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 615

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 318

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 625

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 311

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 647

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 659

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 737

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 1.482

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 624

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 633

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 614

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 441

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 356

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 1.128

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 703

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 592

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 653

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 12

    12 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,57 Beiträge pro Tag)