Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.483

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.451

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 6.178

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.242

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 637

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.262

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 629

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.279

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.295

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.384

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 2.768

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.257

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.264

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.245

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 786

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 681

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 1.796

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.335

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.219

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.281

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 9

    9 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,56 Beiträge pro Tag)