Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 3.364

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.842

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 12.281

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.929

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 1.020

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 2.129

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 1.227

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 2.165

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 2.541

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 2.975

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 5.911

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 2.488

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 2.260

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 2.243

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.609

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 1.201

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 3.598

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 2.598

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 2.147

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.236

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 6

    6 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,44 Beiträge pro Tag)