Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.103

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.076

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 4.779

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 878

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 451

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 890

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 444

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 912

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 924

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.003

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 2.027

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 889

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 898

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 879

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 586

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 493

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 1.411

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 968

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 855

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 916

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 9

    9 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,57 Beiträge pro Tag)