Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.971

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.825

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.587

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.530

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 800

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.593

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 804

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.589

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.658

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.782

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.619

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.547

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.543

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.531

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.115

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 846

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.441

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.670

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.491

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.621

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,48 Beiträge pro Tag)