Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 2.818

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.431

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 10.612

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.811

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 958

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.984

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 1.023

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.929

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 2.112

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 2.396

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 4.924

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.944

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.913

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.866

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.375

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 1.026

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 3.013

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 2.166

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.839

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.067

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)