Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.523

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.492

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 6.341

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.282

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 657

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.302

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 649

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.319

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.336

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.426

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 2.849

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.297

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.304

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.286

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 808

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 701

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 1.839

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.375

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.259

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.321

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 10

    10 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,56 Beiträge pro Tag)