Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 2.197

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.895

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.905

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.560

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 818

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.671

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 827

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.623

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.712

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.847

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.775

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.582

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.579

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.563

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.147

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 865

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.514

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.715

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.528

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.674

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,48 Beiträge pro Tag)