Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 3.813

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 3.095

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 13.394

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 2.009

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 1.065

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 2.213

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 1.392

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 2.345

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 2.885

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 3.436

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 6.571

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 2.947

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 2.557

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 2.572

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.831

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 1.343

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 4.108

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 2.924

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 2.409

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.318

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 8

    8 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,43 Beiträge pro Tag)