Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 2.600

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.250

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 10.025

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.751

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 924

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.897

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 955

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.834

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.966

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 2.183

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 4.511

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.789

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.803

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.736

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.298

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 972

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.846

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.989

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.726

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.969

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)