Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 3.043

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.623

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 11.436

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.876

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 988

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 2.065

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 1.099

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 2.020

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 2.287

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 2.664

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 5.384

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 2.145

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 2.045

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 2.005

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.468

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 1.101

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 3.226

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 2.376

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.958

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.182

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,44 Beiträge pro Tag)