Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 3.817

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 3.099

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 13.407

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 2.011

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 1.065

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 2.213

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 1.395

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 2.346

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 2.893

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 3.444

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 6.575

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 2.957

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 2.559

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 2.578

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.832

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 1.344

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 4.112

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 2.929

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 2.413

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.318

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,43 Beiträge pro Tag)