Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.920

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.806

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.502

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.519

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 798

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.568

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 797

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.574

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.639

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.743

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.548

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.534

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.533

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.520

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.103

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 840

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.411

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.649

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.481

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.609

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,49 Beiträge pro Tag)