Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 2.247

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.934

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 9.042

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.576

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 830

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.695

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 844

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.642

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.733

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.879

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.860

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.596

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.592

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.581

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.166

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 874

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.548

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.746

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.541

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.701

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,47 Beiträge pro Tag)