Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 2.647

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.310

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 10.195

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.776

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 939

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.929

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 972

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.865

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 2.005

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 2.241

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 4.613

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.823

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.835

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.771

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.315

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 988

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.887

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 2.043

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.760

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.014

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 3

    3 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)