Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.828

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.746

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.230

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.487

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 775

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.523

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 770

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.533

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.589

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.685

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.403

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.507

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.510

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.497

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.074

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 822

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.346

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.603

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.459

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.565

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,51 Beiträge pro Tag)