Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 2.768

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.400

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 10.488

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.801

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 956

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.975

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 1.011

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.915

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 2.089

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 2.364

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 4.837

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.921

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.898

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.841

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.368

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 1.016

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.981

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 2.141

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.819

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.058

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 12

    12 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)