Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 2.266

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.951

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 9.118

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.589

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 833

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.706

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 850

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.654

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.747

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.899

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.900

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.606

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.598

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.588

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.183

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 878

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.561

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.760

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.555

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.710

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,47 Beiträge pro Tag)