Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.123

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.096

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 4.850

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 898

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 461

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 910

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 454

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 932

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 944

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.023

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 2.067

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 909

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 918

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 899

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 596

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 503

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 1.431

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 988

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 875

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 936

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 6

    6 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,57 Beiträge pro Tag)