Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 303

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 277

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 1.750

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 113

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 66

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 118

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 57

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 140

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 147

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 218

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 442

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 116

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 123

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 109

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 155

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 99

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 559

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 187

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 89

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 145

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 24

    24 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,58 Beiträge pro Tag)