Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.870

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.778

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.356

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.504

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 788

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.547

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 782

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.554

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.613

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.716

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.468

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.520

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.520

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.509

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.088

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 830

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.378

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.622

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.469

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.588

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,49 Beiträge pro Tag)