Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 2.935

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.551

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 10.988

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.851

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 980

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 2.031

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 1.059

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.984

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 2.201

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 2.526

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 5.179

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 2.028

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.985

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.930

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.415

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 1.064

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 3.110

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 2.278

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.893

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.128

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)