Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.499

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.467

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 6.252

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.258

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 645

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.278

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 637

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.295

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.312

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.400

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 2.801

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.273

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.280

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.261

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 795

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 689

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 1.812

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.351

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.235

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.297

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 8

    8 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,56 Beiträge pro Tag)