Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 3.574

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.950

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 12.822

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.969

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 1.040

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 2.170

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 1.299

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 2.254

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 2.708

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 3.207

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 6.214

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 2.705

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 2.404

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 2.385

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.729

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 1.266

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 3.830

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 2.752

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 2.268

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.273

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 10

    10 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,43 Beiträge pro Tag)